YouTube maina noteikumus, ka ietekmēs mazāk aktīvus lietotājus un jaunos kanālus

YouTube logo 2017. gada augustā

Ņemot vērā, ka viens no 2018. gada mērķiem man bija vairāk pieversties YouTube, arī es saņēmu paziņojumu, ka mans kanāls ir pakļauts jaunajām YouTube izmaiņām, kas skar neaktīvos vai jauos kanālus. Tiesa, tas vairak skar tos, kuru mērķis Youtube ir bijis nopelnīt, jo pavisam drīz, ja gada laikā nebūs 4000 stundu skatījumu vai vismaz 1000 abonentu kanālam, to nevarēs monitizēt. Vai tas ir slikti/labi, nemācēšu teikt, bet solis ir diezgan loģisks. Mazāk pop-up spamīgu kanālu un neaktīvo un mazāk skatīto kanālu aktivizēšana.

YouTube logo 2017. gada augustā
YouTube logo 2017. gada augustā

YouTube paziņojums

Today we are announcing changes to the YouTube Partner Program (YPP). While our goal remains to keep the YPP open to as many channels as possible, we recognize we need more safeguards in place to protect creator revenue across the YouTube ecosystem. (…)

What’s Changing

Under the new eligibility requirements announced today, your YouTube channel, Rolands Umbrovskis, is no longer eligible for monetization because it doesn’t meet the new threshold of 4,000 hours of watchtime within the past 12 months and 1,000 subscribers. As a result, your channel will lose access to all monetization tools and features associated with the YouTube Partner Program on February 20, 2018 unless you surpass this threshold in the next 30 days. Accordingly, this email serves as 30 days notice that your YouTube Partner Program terms are terminated. (…)

Pilns paziņojums te: Additional Changes to the YouTube Partner Program (YPP) to Better Protect Creators.

Un tagad jautājums: cik kanālus YouTube šādā veidā atdzīvinās?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *