WEB 2.0

Latvijas tehnoloģijas 2.0

Meklēju labāko #Android mobilo telefonu!

2011. gada 26. aprīlis Blogi, Internets un Tech

meklēju labāko pieejamo #Android telefonu. Pagaidām izvirzījušies: HTC Desire (iepriekš Twitter ieteiktais) & HTC Desire HD. Ir citi? http://twitter.com/rolandinsh/status/62746805267464192

Līdzīgi kā pirms laika meklēju labāko printeri/skeneri/kopētāju (All in one), kur pēc Sergeja ieteikuma izvēlējos Brother ierīci, tā šoreiz meklēju kādu piemērotāko viedtālruni.

Nevēlos iPhone vai Windows Phone 7! Vēl neviens mani nav pārliecinājis, ka iPhone būtu vērts pirkt. Savukārt Ar Windows ir tā, ka pagaidām pietiek ar Symbian no Nokia. Un tuvākajā nākotnē neredzu sevī interesi par WP7 telefoniem.

Kādēļ Android?

Android logo

Darbam, ceļojumiem un izklaidei. Tā trīs atslēgas vārdos varētu raksturot vēlmi (protams arī citām operētājsistēmam ir šīs lietas).

Darbam. Neskaitot parasto biznesa aplikāciju dēļ (tikšanās, datu pārraide) ir vēlme apgūt arī ko jaunu iekš MediaBox.lv un kā jauno aizraušanos esmu izvēlējies mobilo telefonu aplikācijas un programmēšanas iespējas. Līdz ar to būtu iespēja veidot ko jaunu. Arī atvērtais kods ir laba vide, lai mācītos ko jaunu.

Ceļojumiem. Man patīk braukāt ar velosipēdu vasarās un ar kādu GPS iekārtu būtu DAUDZ ērtāk. Tāpat dodoties ārpus Latvijas noderēs :)

Izklaidei. Visi tie knibuļi: foto, video, blogam/mājas lapai … šo punktu varētu salīdzināt ar pirmo (Darbu), kad uztaisītās aplikācijas vajadzēs testēt.

Viedtālruņa izvēle?

Pats esmu noskatījis HTC Desire (iepriekš Twitter vidē iteiktais) vai HTC Desire HD. Twitter vidē ieteica: HTC Incredible S vai LG P990 (Optimus 2X).

PS Jau apmēram mēnesi šis jautājums nomoka, staigājot ap TELE2 veikaliem.

[papildināts] Esmu iegādājies HTC Desire ar Android 2.2.

Re, jau 11 atsauksmes par Meklēju labāko #Android mobilo telefonu!

Bubliks007 | #274

LG neņem… un visus pārējos jaudīgos… priekš kam Tev nestrādājošs dārgs klucis, jo akumulators ir tukšs dažu stundu laikā.

Krist2ps | #275

Nu, tā kā pats lietoju tieši HTC tālruni jau kādu laiku, tad ieteiktu skatīties kādu no šīs saimes. Ja patīk kaut kas dikti liels un samērā ērts tavās rokās, tad, domāju, ka Desire HD ir tieši tāds. Cik nu esmu viņu rokās turējis, viens jau pozitīvs risinājums, ka tālrunis ir tieši tik liels, cik normāla pieauguša cilvēka īkšķis spēj sasniegt pa diagonāli telefona ekrānā pretējo stūri.

Par HTC produktiem kopumā runājot – patīk to vizuālais noformējums. Drīzāk varu teikt, ka tādi brendi, kā Samsung, LG, vai varbūt vēl kāds ir tikai vienīgi pakaļdarinātāji. Ja godīgi, tad, piemēram Samsung ar saviem Amoled displejiem neko vairāk noprezentēt nespēj.

kma | #276

Desire S. Pieejams arī pie Tele2.

`rolandinsh` | #277

jau izvēlējos HTC Desire

`rolandinsh` | #278

izvēlējos jau HTC Desire

Beatmaster | #279

Desire ir parak maz vietas uz sistemas aplikacijam. daudzas nevar parvietot uz SD. ieteiktu njemt ko jaunaaku. HD/S vai uzreiz Sasmsung Galaxy S2

`rolandinsh` | #280

par vēlu, jau esmu izvēlējies. Un ar vietu HTC Desire ir OK. Lielākā daļa aplikāciju glabājas tieši SD kartē. Varbūt pēc gada vai dieviem domāšu par kaut ko jaunāku. Laiks rādīs!

Beatmaster | #284

Tu lieto taga Deisre lai pateiktu ka > dalja dzivo ieksh SD? 

Beatmaster | #281

muljkjigs aspekts. lietoju Desire un vietas ir par maz. reali vinjsh jau taga ir vecs. bet nu par savu galvu atbildi pac. Dzivosi gadu ilgaa pagaatnee. Galaxy S2 ir verts njemt. tos 4ls meen ko piemetiisi tapat nodzersi

`rolandinsh` | #282

īsi un skaidri (lai arī neapstiprināti) http://rolandinsh.lv/microblog/mekleju-labako-android-mobilo-telefonu/#comment-191927336

lai arī manā gadījumā runa nebija par cenu.

Beatmaster | #283

Tu vadies no 1 komentara? vai veselaa sapraata. mok njem E51.  Nokiju. labs tel un netaa ar var tikt. gsmarena.com Tev palidzes atguut sapraatu, ja cena nav svariiga. Ja nepalidzes. Tad secinajumi skaidri..

Atbildēt

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


© 2009-2014 WEB 2.0 : Latvijas tehnoloģijas 2.0

WEB 2.0 veidots MediaBox.lv paspārnē